• PRERUŠENIE VYUČOVANIA

• Na základe Nariadenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave sa prerušuje vyučovanie v:

1. ročníku a 4. ročníku

od 29.10. do 02.11.2020 (vrátane).

Nástup do školy 03.11.2020 - resp. podľa aktuálnych pokynov na stránke školy.

• Informácie o pokynoch po celoplošnom testovaní

• Vyberáme dôležité body z Usmernenia k postupu materských škôl a základných škôl v čase platnosti Uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 678 z 22. októbra 2020:

bod 8: Zákonný zástupca žiaka, ktorý navštevuje základnú školu predloží po celoplošnom testovaní pri prvom nástupe dieťaťa do základnej školy Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti.

bod 10: . Žiaci prvého stupňa základnej školy, ktorí majú nad 10 rokov a nevedia sa preukázať negatívnym výsledkom RT - PCR testu alebo antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID – 19, nemôžu sa zúčastňovať prezenčnej výučby.

• AKTUÁLNE INFORMÁCIE

na základe prijatých opatrení Vás informujeme, že:

• škola bude fungovať podľa doteraz prijatých opatrení( nosenie rúšok, dezinfekcia, meranie teploty, čo najmenej kontaktov) pokiaľ bude v zelenej, resp. oranžovej fáze - t.j. žiaden potvrdený pozitívny prípad
            • ŠKD tiež bude fungovať naďalej v obmedzenom režime - ranný ŠKD nefunguje, prevádzka je do 15:30.

Apelujeme na Vás, rodičov, ak nie je to nevyhnutné kvôli Vašej pracovnej vyťaženosti, nenechávajte deti dlho a zbytočne v ŠKD.

O zmenách Vás budeme priebežne informovať, sledujte aktuality na stránke.

Želáme Vám zdravie a trpezlivosť v týchto neľahkých časoch!

PRÁZDNINY SA UPRAVILI NASLEDOVNE:

PRÁZDNINY BUDÚ: 30.11. (piatok), 02.11. (pondelok), 6.11. (piatok), 9.11. (pondelok)

PRÁZDNINY NEBUDÚ: 29.11. (štvrtok) - zrušili sa.

• POZOR!!! NOVÉ  OPATRENIA!
          • POZOR!!! NOVÉ OPATRENIA!

• Na základe Rozhodnutia ministra školstva zo dňa 11.10.2020 sa zavádza POVINNOSŤ NOSIŤ RÚŠKA aj pre žiakov I. stupňa vo všetkých priestoroch školy, vrátane vlastnej triedy. Prosíme zabezpečiť minimálne 2 rúška každému žiakovi.

Od pondelka 12. októbra sa ruší záujmová činnosť poskytovaná školou, aj CZUŠ Vrbové.

Fungovanie ŠKD bude ešte upresnené - prosíme rodičov, ktorí majú možnosť, aby ich deti išli po vyučovaní domov, aby tak urobili a nenechávali ich v ŠKD.

Je nutné sa pripraviť, že ak sa situácia zhorší, ŠKD nebude fungovať.

• BRIGÁDA 10.10.2020

• Výsledok dnešnej brigády aj s fotodokumentáciou:

Bylinková špirála hotová, pocitový chodník pripravený k naplneniu.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za ochotu a pomoc, spravili sme (ste) kus práce a výsledok je úúúžasnýýý!

Ešte raz vďaka rodičom, aj usilovným a pracovitým žiakom za obetavú prácu!