• Od 1.3. do 5.3.2021 sú jarné prázdniny. Online vyučovanie nebude.

Avizovaná Jarná škola sa nebude konať kvôli pretrvávajúcej nepriaznivej pandemickej situácii.

O otvorení školy od 8.3.2021 Vás budeme informovať v priebehu budúceho týždňa.

• Aktualizácia

• Na základe vyhodnotenia aktuálnej epidemiologickej situácie Úradom verejného zdravotníctva SR ostáva okres Piešťany aj od 22. 2. 2021 zaradený do IV. (čierneho) stupňa varovania.

Vyučovanie bude pokračovať dištančne podľa pokynov triednych učiteľov.

• Pokračovanie dištančného vzdelávania

• Na základe platného Covid automatu, ktorý zaradil okres Piešťany do čiernej zóny, vyučovanie bude pokračovať dištančne aj od 15.2.2021.

Jednotlivé triedy sa riadia pokynmi triednych učiteľov.

Koncom týždňa uverejníme aktualizáciu na ďalší týždeň.

• POZOR, ZMENA!

• Vážení rodičia!

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave za súčasnej epidemiologickej situácie

zakazuje od 08.02.2021 otvorenie všetkých predškolských a školských zariadení  na území okresu Piešťany.

Ďalšie otvorenie všetkých predškolských a školských zariadení bude závisieť od vývoja epidemiologickej situácie v okrese Piešťany ako aj regionálnych indikátorov.

• Priebežné informácie k nástupu 8.2.2021

pracujeme na zhromažďovaní informácií a na dokumentoch potrebných k nástupu žiakov.

Beží hlasovanie na zisťovanie záujmu o nástup do školy. Prosíme tých, ktorí ešte nezahlasovali, aby tak urobili - dá sa aj zo žiackeho konta. Nie je potrebné hlasovať aj zo žiackeho, aj z rodičovského konta, stačí aj raz, z jedného.

Tlačivá potrebné k nástupu pripravujeme na uverejnenie aj tu na stránke, budú k dispozícii aj v škole v pondelok ráno, pravdepodobne sa budú dať aj odoslať elektronicky tiež cez Edupage, len výsledok testu bude potrebné predložiť k nahliadnutu.

Sledujte prosím stránku, informácie budeme uverejňovať podľa aktuálnej situácie priebežne.

Za trpezlivosť a spoluprácu vopred ďakujeme!

• POKYNY K NÁSTUPU 8.2.2021

na základe manuálu MŠVVaŠ SR Vám oznamujeme, že plánujeme obnoviť vyučovanie v ZŠ od 08.02.2021.

Nástup žiaka je podmienený testovaním 1 zákonného zástupcu spoločnej domácnosti a jeho negatívnym výsledkom.

Zriaďovateľ - Obec Trebatice organizuje testovanie v sobotu 06.02.2021 v Kultúrnom dome. Je možné sa na testovanie aj objednať.

Ďalšie pokyny uverejníme postupne.