• LETNÁ ŠKOLA

• Naša škola aj tohto roku sa uchádza o podporu Letnej školy.

Na výber sú 3 termíny:

9. - 13. august

16. - 20. august

23. - 27. august

Prosíme rodičov, aby sa prihlásili do rodičovského/žiackeho konto v Edupage a vyjadrili sovj záujem od 28.mája. Podľa tohto záujmu budeme žiadať podporu od Ministerstva školstva.

Neskoršie prihlásenie už nemusí byť úspešné, nakoľko budú uzavreté skupiny. Ak ešte váhate a neviete termíny dovoleniek, nahláste žiaka a v týždni pred konaním vybraného termínu upresníte účasť/neúčasť.

Je možné prihlásiť žiaka na všetky termíny - v prípade veľkého záujmu budú uprednostňovaní žiaci, ktorí ešte žiaden termín neabsolvovali.

Rodičia neplatia nič, obedy budú zabezpečené.

• ZBER PAPIERA KONČÍ!

• Pozor, zber papiera už len do štvrtka!

Kontajner sa v piatok odváža, kto ešte neodovzdal papier, prosíme najneskôr vo štvrtok.

Ďakujeme :)

Najlepších zberačov odmeníme, nezabudnite!

• Pravidlá školskej dochádzky od 17.5.

• Žiaci, ktorí navštevovali školu nepretržite, resp. nechýbali v piatok v škole, nepredkladajú žiadne tlačivo.

Pri vymeškaní 3 a viac dní (vrátane víkendu) sa predkladá Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti - tlačivo bude v škole a je možné stiahnuť pod týmto oznamom (pozor! je zmenené od minulého týždňa!)

Pri vymeškaní viac ako 5 dní (bez víkendu) je potrebné potvrdenie od lekára. 5 dní môže ospravedlniť rodič. Je potrebné tiež predložiť aj Čestné vyhlásenie.

• Deň matiek 2021

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň matiek 2021.

V týždni sme usilovne pracovali, aby sme dnes mohli mamičkám ku ich sviatku venovať darčeky vyrobené s láskou. Pekný deň matiek.

• Pokyny k 10.5.2021

• K nástupu v pondelok 10.5.2021 predkladajú Čestné vyhlásenie len tí žiaci, ktorí chýbali 3 a viac dní vrátane víkendu, t.j. v piatok (alebo aj viac dní predtým) neboli v škole. Vyhlásenie bude k dispozícii v škole, alebo je možné stiahnuť pod týmto textom.

Žiaci, ktorí chodili nepretržite v týždni od 3.5., alebo najneskôr v piatok v škole boli, nepredkladajú žiadne vyhlásenie.

• Pokyny k nástupu 3.5.2021

• Na základe usmernenie MŠVVaŠ SR a Covid automatu (červená farba okresu) sa od 3.5.2021 nevyžaduje predloženie negatívneho výsledku testu zákonného zástupcu žiaka.

V pondelok 3.5. sa predkladá len Čestné vyhlásenie, následne až po prerušení školskej dochádzky na 3 a viac dní vrátane víkendu, to znamená, že nepredkladá sa každý pondelok, ak žiak navštevoval školu nepretržite, resp. v piatok bol v škole.

Čestné vyhlásenie bude pripravené v škole, alebo je možné stiahnuť tu pod textom. POZOR! tlačivo je opäť nové!