• Karanténa žiakov 1. a 4. ročníka

• Na základe pozitívnych samotestov viacerých žiakov sa preventívne prerušuje vyučovanie v triedach 1. a 4. ročníka od 29.11.2021 na základe rozhodnutia zriaďovateľa ZŠ Trebatice.

Trvanie karantény upresníme po obdržaní pokynov z RÚVZ TT, predbežne je to 10 dní podľa pokynov Školského semafora.

• KARANTÉNA ŽIAKOV

• Vážení rodičia štvrtákov,

v týchto chviľach ste dostali e-mail prostredníctvom Edupage o karanténe žiakov 4. triedy, nakoľko sa v triede vyskytol pozitívne testovaný žiak.

Od pondelka 29.11.2021 ostávajú žiaci preventívne doma, o ďalších krokoch Vás budeme informovať.

Prosíme Vás, prihláste sa do svojich rodičovských alebo žiackych účtov a prečítajte si správu.

• Aktualizácia opatrení

• Na základe Školského semafora, aktualizovaného 26.11.2021 sa

od pondelka, 29.11.2021 prerušuje činnosť v záujmových útvaroch.

Krúžky sa nebudú realizovať.

Prosíme o dôsledné zabezpečovanie rúšok pre žiakov - povinné je mať aj NÁHRADNÉ rúško!

• POZOR, ZMENA V HYGIENICKÝCH OPATRENIACH!

• Na základe Vyhlášky UVZ SR č. 256 budú žiaci opäť povinní nosiť rúška aj vo svojich triedach (nielen na chodbách). Vyhláška vstupuje do platnosti 25.11.2021.

Prosíme rodičov o zabezpečenie 2 ks rúšok (aj náhradné povinne!), žiaci často strácajú, zašpiní sa im, odtrhne gumička a pod.

• Poďakovanie

• Na našu výzvu zareagovali šikovní oteckovia a dielo sa podarilo zrealizovať 13. novembra - v sobotu v dopoludňajších hodinách.

Ďakujeme p. Tonkovičovi a p. Moravčíkovi za ochotu a pomoc!

• Halloween

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Halloween.

U štvrtákov v triede bolo pred prázdninami veselo. Urobili si hallowensku párty.