• Projekt KozmixLab- Štyri ročné obdobia

• Počas druhého polroka druháci pracovali na Kozmixovom projekte 4 ročné obdobia. Cieľom bolo vyrobiť a odprezentovať triedny kalendár s regionálnymi udalosťami. Usilovne pracovali v dvoch tímoch  niekoľko týždňov a v predposledný deň školského roka odprezentovali svoju tímovú prácu prvákom. Vo fotogalérii si môžete prezrieť fotky  z ich veselého "celoročného" vystúpenia, ktoré sprevádzali piesne a kostýmové prezlečenia.  No a na záver šk. roka si pripomenuli ako sa slávi záver toho kalendárneho a otvorili si šampanské (samozrejme  detské). Na zdravie a na krásne leto, jeseň, zimu a jar.

• Záver školského roka

• Slávnostné ukončenie školského roka bude 30.6.2022 od 8:00 na školskom dvore, následne v triedach do 9:00.

Obed je o 10:00, ŠKD v tento deň nie je (resp. končí obedom). Ak o obed nemáte záujem - obed odhlasuje rodič predchádzajúci deň v školskej jedálni.

Žiaci, ktorí idú domov hneď po odovzdaní vysvedčenia, prosíme, aby to mali napísané na lístočku alebo v slovníčku.

• Letná škola

• Predĺžili sme prihlasovaie žiakov do Letnej školy v termíne od 1.8.2022 do 12.8.2022.

V Letnej škole okrem trocha opakovania sa budeme hrať, zabávať sa v záhrade, navštevovať knižnicu, absolvovať exkurziu a užívať si oddych na čerstvom vzduchu.

Obedy sú zabezpečené. Pobyt v Letnej škole je bez úhrady - zadarmo.

Ak máte záujem len o niekoľko dní (nie celý turnus), je možné prihlásiť žiakov na konkrétne dni.

Neváhajte, prihlasovanie cez Edupage dnes končí!

• Darček ku Dňu otcov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album darček ku dňu otcov .

Majstrovali, šróbovali, strihali a lepili, ... tvorili. Ku dňu otcov vyrábali žiaci rôzne darčeky. Dúfame, že potešili. Dodatočne prajeme všetkým otcom, tatkom ocinom, tatinom všetko dobré.

• Neospravedlnené hodiny v Edupage

• Vážení rodičia!

Kvôli neznámej systémovej chybe viacerým z Vás prišlo upozornenie na neospravedlnené hodiny Vašich detí.

Nie je potrebné sa znepokojovať, hodiny sú skontrolované, ospravedlnené, notifikácie sú neopodstatnené.

Za pochopenie ďakujeme!