• Začiatok školského roka

• Slávnnostné otvorenie školského roka bude v pondelok 4.9.2023 so začiatkom o 8:00 na školskom dvore.

V tento deň je potrebné nahlásiť záujem o ŠKD.

Tiež je potrebné vypísať prihlášky na stravovanie - napriek odovzdaným elektronickým prihláškam - podľa najnovšieho usmernenia každý stravník musí mať vyplnenú papierovú prihlášku a odovzdať čo najskôr v jedálni. Odovzdané elektronické prihlášky evidujeme ako predbežný záujem o odoberanie stravy.

Ak sa žiak nebude stravovať hneď od utorka 5.9. je potrebné to nahlásiť v jedálni.

Tešíme sa na všetkých!

• Prihláška na stravovanie

• Vážení rodičia!
            Na stránke školy je zverejnená záväzná prihláška na stravovanie v školskom roku 2023/2024. Prosím
            zaevidujte svoj záujem o odoberanie stravy elektronicky, nebude potrebné vypisovať papierovú
            prihlášku v 1. školský deň.

Prihlášku nájdete v časti žiadosti (z rodičovského konta), alebo cez červené tlačidlo + podať novú žiadosť na úvodnej obrazovke. Prosíme vyplniť/odovzdať do 29.8.2023.

Dôležité informácie k prihláške:

Suma na obed pre žiakov ZŠ je vo výške 1,30€.
            Odhlásiť alebo prihlásiť na stravovanie je možné deň vopred do 14:00 hod. na tel. č. 033/7798292.
            Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.
            V prvý deň choroby je možné si obed prísť zobrať do vlastnej nádoby do 12:30 hod.
            Nárok na obed zadarmo je len počas tých dní, keď je žiak prítomný na vyučovaní.

V septembri je potrebné zaplatiť sumu 20,-€ ako zábezpeku na prípadné neodobraté a neodhlásené
            obedy (v tom prípade obed hradí rodič). Nevyčerpané finančné prostriedky sa vrátia na účet rodičom.

Výška poplatku na úhradu režijných nákladov sa platí zvlášť v sume 3,-€/mesiac poštovou poukážkou
            za mesiace 09/2023 – 12/2023 spolu: 12,-€.

4.9. sa nevarí pre ZŠ.

Od 5.9. budú všetci stravníci prihlásení na obed - kto sa ešte nechce stravovať od 5.9., je potrebné deň vopred odhlásiť zo stravy, resp. nahlásiť od ktorého dňa bude odoberať stravu.