• Letná škola

• sa organizuje od 1.8.2022 do 12.8.2022.

Rodičia prihlásených žiakov dnes dostali mail s inštrukciami.

Účasť v Letnej škole je dobrovoľná a bezplatná, všetky výdavky sa hradia z projektu.

Obedy budú zabezpečené v reštaurácii Na lúke formou výberu z dennej ponuky.

Pri nástupe je potrebné odovzdať Informovaný súhlas s účasťou a Vyhlásenie o bezpríznakovosti - sú umiestnené aj pod týmto textom, boli prílohou mailu rodičom a budú k dispozícii aj v škole - v tom prípade je potrebné prísť ráno s dieťaťom do školy.

Ak by mali záujem aj ďalší - ešte je pár voľných miest - je potrebné sa prihlásiť na riaditelkazs@trebatice.sk

Tešíme sa na stretnutie!

• Projekt Kozmix LAB - Recyklujeme

• Aj prváci sa zapojili do projektového vyučovania prostredníctvom Kozmix LABu. Zaoberali sa triedením odpadu, získali podrobnejšie informácie o význame recyklácie. To, že medzi odpadkami sa nachádza aj materiál, ktorý môžeme opätovne použiť už vedeli a navrhli dizajn troch odpadkových košov, ktoré budú slúžiť na recykláciu odpadového materiálu. V závere projektu sme zorganizovali stretnutie, na ktorom predstavili výsledky svojej práce vybranému publiku - v našom prípade druhákom, ktorí nám tiež odprezentovali svoju prácu.